Son Dakika
19 Aralık 2014 Cuma

Son Dakika Niğde Haberleri

15 Kasım 2013 Cuma, 11:49

son-dakika-nigde-haberleri

 

Haberler yaşadığımız şehir ve ülkede veya dünyada neler olup bittiğini öğrenmemizi sağlarlar. İnsanlar yaşadıkları yer ve dünyada nelerin değiştiğini, diğer insanların neler yaptıklarını, siyasi, bilimsel, spor, hava olayları gibi belli başlıkları içeren haberleri genellikle televizyon ya da internet sayesinde ya da gazete ve dergiler aracılığıyla öğrenme ihtiyaçlarını karşılarlar. Haberler içinde yaşadığımız dünyanın ve bulunduğumuz şehirlerin özelliklerini, değişimlerini, durumlarını bize bildirirler, bizi aydınlatırlar. Çünkü insanlar içinde yaşadığı şehrin, toplumun ya da diğer toplumlarla olan etkileşimlerini sürekli merak etmişlerdir.

 

Bu yüzden bir çok yayın ve basım kuruluşları ortaya çıkmış ve değişen dünya düzeni ve gelişen dünya teknolojisinin etkisiyle değişik formlarda insanları bilgilendirmeye çalışmışlar ve çalışmaktadırlar. Zaman içerisinde insanlık tarihinde önemli bir yer teşkil eden internetin hayatımıza girmesiyle maddesel olan iletişim araçları daha çok sanala doğru kaymıştır. Yani gazeteler, dergiler, tv kanalları kendilerine bir internet sitesi edinmişler ve yayınlarını buradan da sürdürmeye başlamışlardır.

 

Son dakika Niğde haberlerinin yayını yapan siteler de bunlardan bir kaçıdır. Niğdeli olanlar ve Niğde de yaşayan insanlar Niğde hakkında basında yer alan haberleri takip edebilir durumdalar bu site sayesinde. Niğde’de gün içerisinde neler oldu, Niğde için önemli yer teşkil eden insanlar Niğde için neler yaptılar hepsini son dakika Niğde haberleri başlığını arama motorlarına yazarak  insanlar öğrenebilirler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>