Son Dakika
19 Aralık 2014 Cuma

Son Dakika Kastamonu Haberleri

14 Kasım 2013 Perşembe, 17:38

son-dakika-kastamonu-haberleri

Günümüzde sosyal medya olarak adlandırılan internet , görsel ve işitsel araçları bir arada sunması açısından en etkin bilgi kaynaklarından biri olup,  internet ortamı sayesinde   toplumlar dünya ile ilgili her türlü güncel bilgilere ulaşabilmekte , araştırmalar yaparak kendilerini her alanda yetiştirebilmekte ve en güzeli de birbirleri ile iletişim kurabilmektedir. İnternet tüm bunları bir arada sağlıyor olması le artık televizyonları arka planda bırakmış durumdadır.

 

Eskiden haberlerin tek kaynağı televizyonlar ike şimdilerde haberlere ulaşabilmek için haber siteleri tercih edilmeye başlanmaya başlanmıştır.  Sosyal paylaşım siteleri, haber siteleri, tanıtım siteleri kişilere hem içerik açısından hem de tarafsızlık açısından televizyona oranla çok daha güzel haberler ulaştırabilmektedir. Bu noktada önemli olan ise bu tür kaynakların doğru bir biçimde kullanılmasıdır.

 

Sosyal medyayı doğru bir şekilde kullanabilmek içn kişilere düzen bazı görevler bulunmaktadır. Öncelikle araştırmacı olmak gerekmekte ve abartılmış haberler ile gerçeği yansıtan haberlerin ayırt edilmesi gerekmektedir. Bu  kaynağın bu şekilde doğru kullanımı sağlandıktan sonra toplumların refah düzeyleri de yüksek seviyelere çıkartılabilecektir. İnternet sitemiz son dakika Kastamonu haberlerini sunan bir site.

 

Bu noktada internet sitelerinin üzerine düşen en önemli görev ise güncel ve güvenilir kaynaklar sunmaktır.  Özellikle haber siteleri  güvenilirlik, tarafsızlık ve güncellik  konusunda çok daha hassas davranmak zorundadırlar. Haber siteleri genel ve yerel olarak ayrılmaktadırlar. Yerel haber siteleri genellikle şehirler ile ilgili son haberleri yayınlamaktadırlar. Örneğin bu sitelerde son dakika Kastamonu haberleri gibi başlıklara rastlamak mümkün olabilmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>