Son Dakika
18 Aralık 2014 Perşembe

Son Dakika Elazığ Haberleri

14 Kasım 2013 Perşembe, 12:21

son-dakika-elazig-haberleri

 

Görülmektedir ki günümüzde birçok çocuk ve genç yaştaki bireylerimiz hiçbir şekilde haber izlemiyor, dinlemiyor veya okumuyorlar. Bilgisayar olmadığı zamanlar TV izleyen gençler haber saati geldiği zaman hiç yoktan haberleri dinlemek zorunda kalıyorlardı. Çünkü TV de haber saati geldiği zaman bütün kanallar haberler veriyorlar. Gelişen bilgisayar ve internet teknolojisi gençlerin TV’den uzaklaşmasını da sağlayıp onlar bilgisayar başına kilitlediler.

 

Sürekli olarak bilgisayar başında vakit geçiren genç ve çocuk bireylerimiz internet sitelerinden haberler okumamakta ve gündemi takip etmemektedirler. Sizler ebeveyn olarak onları doğru bir şekilde yönlendirmeli, gelecekte onların başarılı ve bilgili bireyler olabilmeleri için onların gelişimlerinde katkıda bulunmalısınız. Elazığ’da yaşayan bir gencimize günlük olarak bilgisayar başında otururken Google arama motoruna son dakika Elazığ haberleri yazıp sadece birkaç dakikasını ayırarak şehriyle ilgili önemli gelişmeleri okuyup öğrenebilir.

 

Son dakika Elazığ haberleri okuyan Elazığlı gencimiz şehrini daha iyi tanıyabilecek, şehrinde yaşanan önemli gelişmeleri, faaliyetleri öğrenebilecek, şehrin belediyesinin şehre bulunduğu katkıları ve projeleri öğrenip buna göre bir siyasi düşünce oluşturabilecektir. Çocuklarımız ve gençlerimiz bu ülkenin gelecekleridir. Onları doğru zamanlarında eğitebilirsek ve bilinçlendirebilirsek ülkemizin geleceğinde ki bireyleri başarılı bir şekilde yetiştirip, gelecekte ki halkımızın daha mutlu, mesut bir yaşam sürdürme imkanı verebileceğiz. Ağaç yaşken eğilir atasözü de bu konuda çok etkili bir atasözüdür. Çocuklarımızı ve gençlerimizi doğru bir şekilde eğitmeliyiz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>