Son Dakika
19 Aralık 2014 Cuma

Son Dakika Ağrı Haberleri

13 Kasım 2013 Çarşamba, 15:07

son-dakika-agri-haberleri

 

Haber okuyarak dünya gündemini Türkiye gündemini ve yaşadığınız çevrede ki olayları öğrenebilirsiniz. Haber okumak bizim kültür seviyemizi arttırarak sorunlara daha pozitif yaklaşmamızı sağlar ve kolay bir şekilde çözüm üretmemize sebep olur. Aynı zamanda haber okumak bizi bilgilendirmek dışında bazen ibret almamıza da olanak sağlar. Örnek olarak Ağrı’da yaşayan bir bireyimiz son dakika Ağrı haberlerini açtı ve okumaya başladı.

 

Haberlerde şöyle bir kötü durumdan bahsedildi. Haberlerde Ağrı’da bir trafik kazasının olduğunu bir arabanın aşırı hız kullanıp bir vatandaşımıza çarparak öldürdüğünden bahsetti. Bunu okuyan bir vatandaşımız araba kullanırken aşırı hız kullanmamaya gayret gösterip daha dikkatli bir şekilde araç kullanacaktır. Ne kadar acıdır ki ülkemiz trafik kazalarında dünyada ülke olarak ilk 10 sırada bulunmaktadır. Sadece trafik kazaları da değil kadına şiddet, cinayet, hırsızlık, gasp gibi birçok suç ülkemizde bol bol mevcuttur. Buna bir dur demeli ve insanları bilinçlendirmeliyiz.

 

son dakika Ağrı haberlerini ve gündemi takip ederek ülkemizde neler olup neler bitmiş öğrenebilir ve öğrendiğimiz haberlerden kendimize bir ders çıkarabilir ve daha da kültürlü olabiliriz. Sadece yaşadığımız şehrin haberlerini değil dünya haberlerini de takip etmek gereklidir. Dünya üzerinde neler olmuş neler yaşanmış bunları da öğrenebiliriz. Haberler aracılığıyla gelişen teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi de olabiliriz, gelişen tıp sektörü hakkında da bilgi sahibi olabilir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>