Son Dakika
23 Aralık 2014 Salı

Galatasaray Tokatspor Maçı Ne Zaman Saat Kaçta

313 kez izlendi, 30 Aralık 2013 Pazartesi

Galatasaray devre arasında Antalya’dan dışarı çıkmak istemiyor. Sarı-Kırmızılılar Ziraat Kupası B Grubunda 15 Ocak 2014 tarihinde Tokatspor‘la mücadele edecek. Aynı tarihte devre arası kampı programı olan Galatasaray, karşılaşmanın Antalya’da oynanması için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuruda bulundu. Tokatspor‘la anlaşma sağlayan Galatasaray Yönetimi, Türk Telekom Arena‘daki zemin çalışmalarının yapıldığını ve 2 takımın isteğinin de maçın Antalya’da oynanması […]

galatasaray-tokatspor-maci-ne-zaman-saat-kacta (1)

Galatasaray devre arasında Antalya’dan dışarı çıkmak istemiyor. Sarı-Kırmızılılar Ziraat Kupası B Grubunda 15 Ocak 2014 tarihinde Tokatspor‘la mücadele edecek.

Aynı tarihte devre arası kampı programı olan Galatasaray, karşılaşmanın Antalya’da oynanması için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuruda bulundu.

Tokatspor‘la anlaşma sağlayan Galatasaray Yönetimi, Türk Telekom Arena‘daki zemin çalışmalarının yapıldığını ve 2 takımın isteğinin de maçın Antalya’da oynanması yönünde olduğunu Futbol Federasyonuna iletti.

Galatasaray’ın bu talebinin ardından Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararıyla durum netlik kazanacak.

08 Ocak 2014’de devre arası kampı için Antalya’ya gidecek Sarı-Kırmızılılar, kupada 2. maçını 19 Ocak 2014’de Medicalpark Antalyaspor‘la Akdeniz Üniversitesi Stadyumu‘nda oynayacak.

Etiketler: galatasaray tokatspor maçı ne zaman

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>