Son Dakika
20 Aralık 2014 Cumartesi

Galatasaray Tokatspor Maçı İzle

211 kez izlendi, 02 Ocak 2014 Perşembe

Tokatspor başkanı Kuradan Galatasaray’ın çıktığını duyunca ilginç bir tepki vererek sevindi. Ziraat Türkiye Kupası Tokatspor-Galatasaray Maçını Sarı-Kırmızılı takım Antalya’da oynamak istiyor. Bu istekleriniTürkiye Futbol Federasyonu‘na gönderdi. 8 Ocak’ta devre arası kampı için Anlatya‘ya gidecek olan Sarı-Kırmızılılar, 15 Ocak’taki karşılaşmanın Antalya Stadında oynanmasını istiyor. Aslan bu isteğini, Futbol Federasyonuna talep olarak iletti. Talebinde; Türk Telekom Arena’daki yapılan zemin çalışmalarını söyledi. Antalya’da oynanması her iki takım içinde iyi olacağını […]

Galatasaray Tokatspor Maçı İzle

Tokatspor başkanı Kuradan Galatasaray’ın çıktığını duyunca ilginç bir tepki vererek sevindi.

Ziraat Türkiye Kupası Tokatspor-Galatasaray Maçını Sarı-Kırmızılı takım Antalya’da oynamak istiyor. Bu istekleriniTürkiye Futbol Federasyonu‘na gönderdi.

8 Ocak’ta devre arası kampı için Anlatya‘ya gidecek olan Sarı-Kırmızılılar, 15 Ocak’taki karşılaşmanın Antalya Stadında oynanmasını istiyor.

Aslan bu isteğini, Futbol Federasyonuna talep olarak iletti. Talebinde; Türk Telekom Arena’daki yapılan zemin çalışmalarını söyledi. Antalya’da oynanması her iki takım içinde iyi olacağını belirtti.

Ziraat Türkiye Kupası B Grubu’nda yer alan Cimbom, çekilen kurada ilk maçını İstanbul’da Tokatspor ile oynayacaktı.

15 Ocak 2014 Çarşamba günü İstanbul TT Arena’da yapılacak olan Galatasaray-Tokatspor maçı şuan için tam olarak belli değil.Federasyon‘un Antalya‘damı yoksa İstanbul’da mı maçın yapılacağı kararının vermesi bekleniyor.

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası’nda ikinci maçını ise Medical Park Antalyaspor ile Akdeniz Üniversitesi Stadı’ndaoynayacak.

Tokatspor Başkanı ilk defa Galatasarayla maç yapacak olan takımının, Antalya’da karşılaşmasına olumlu bakıyor.

19 Ocak 2014‘teki mücadele sonrasında da bu şehirde kalmayı planlayan Sarı-kırmızılılar, kamp dönemini iyi şekilde değerlendirmeyi planlıyor.

Etiketler: 15 ocak galatasaray tokatspor maçı galatasaray tokatspor karşılaşması

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>